Tibb sənayesi web site investisiya ekspertizası

پرسش‌های متداول

سوال-برای سرمایه گذاری دراین صنعت به چه تخصصی نیاز است؟

 

پاسخ-شما برای سرمایه گذاری به هیچ تخصصی نیاز نداری .تجربه و دانش فنی ،مدیریتی ،و بازرگانی همکاران ا درتمامی مراحل پشتیبان شما خواهد بود.

 

سوال- چه محصولاتی برای تولید مناسب تراست؟

 

پاسخ- با توجه به پیشرفت روزافزون صنعت تجهیزات پزشکی محصولات متنوعی در لیست کالاهای با ارزش افزوده بالا قرار می گیرند. 28 سال تجربه شناخت فن آوری های روز دنیا در امر تولید ،دسترسی به بازارهای مواد اولیه و عرضه محصول به ما کمک می کند که بهترین محصولات را برای شما معرفی کنیم.

 

سوال- فروش محصولات تولیدی چگونه است؟

 

پاسخ- با دقت در انتخاب نوع محصول تولیدی بازار عرضه همواره فراهم خواهد بود .با توجه به سابقه ما دراین صنعت آشنایی شما خیداران عمده محصولات تولیدی تضمین شده است.

 

سوال- مواد اولیه را از کجا تهیه کنیم؟

 

 پاسخ- معرفی منابع تامین مواد اولیه جزئی از دانش فنی است.ما همواره تلاش داریم منابع با کیفیت و باصرفه اقتصادی بیشتر را برای مشتریانمان یافته و به آنها معرفی کنیم.

 

سوال- با توجه به تولیدکنندگان فعلی آیا هنوز هم جای سرمایه گذاری در این بخش وجود دارد؟

 

پاسخ-نیاز بالای کشور ،تعدد محصولات و پیشرفت فن آوری تجهیزات پزشکی موجب شده است که در اکثر محصولات تنها بخش اندکی از نیاز داخل تولید شود.

 

سوال- آیا دولت و بانک ها از سرمایه گذاری حمایت می کنند؟

 

پاسخ- تولید دراین صنعت به دلیل  رفع وابستگی و ایجاد خود کفایی از حمایت های دولتی برخوردار است و بانک ها نیز در پیروی از این سیاست و به دلیل سود آوری بالا و مطمئن این صنعت وام های قابل توجهی را به سرمایه گذاران عرضه می کنند.

 

سوال-کدام بهتر است :تامیت خدنات و ماشین آلات از داخل یا خارج؟

 

پاسخ- فن آوری و کیفیت خدمات و ماشین آلات شرکت نوایده اندیشان ماشین سازی حسینی مطابق با جدیدترین پیشرفت های اقتصادی جهان بوده و علاوه برآن براساس امکانات و نیازهای داخل طراحی شده است. پس علاوه بر صرفه اقتصادی و جلوگیری از خروج ارز و در دسترس بودن خدمات پس از فروش شرایط خاص تولید کننده در کشور تولیدات بومی ارجحیت دارد.

  

سوال-آیا امکان صادرات تجهیزات پزشکی به خارج از کشور وجود دارد؟

 

پاسخ- با توجه به بالا بودن استانداردهای تولید هیزات پزشکی در کارخانجات راه اندازی شده توسط نوایده اندیشان ماشین سازی حسینی و نیز نیاز بسیار زیاد کشورهای همسایه همواره بازار صادرات این اقلام وجود دارد.

 

سوال- آیا می توان در مناطقی که نیروی متخصص در انها کمتر است نیز کارخانه تاسیس کرد؟

 

پاسخ- اموزش کارکنان برای تمامی پست ها فنی و آزمایشگاهی قابل ارائه می باشد و دسترسی به نیروی متخصص الزامی نیست.

 

سوال- آیا می توان دارایی های غیر منقول مانند واحد مسکونی تجاری و یا اداری را به عنوان سرمایه استفاده کرد؟

 

پاسخ- بله –امکان مبادله پایاپای اموال غیر منقول برای تهیه امکانات و تجهیزات کارخانه وجود دارد.

 

سوال- آیا کارخانه تازه تاسیس نسبت به کارخانه های قبلی برتری ای خواهد داشت؟

 

پاسخ- بله پیشرفت و روزامدی ماشین الات و فن اوری تولید و اضافه شدن امکانات به روز و متناسب تر با توجه به بازخورد و تقاضای مشتریان کارخانه جات جدید تر را تضمین میکند.

 

سوال- تاسیس یک کارخانه تا چه حد به وقت و انرژی نیاز دارد؟

 پاسخ-شما انتخاب می کنید که چه مقدار و انرژی هزینه کنید .همکاران ما می توانند وظیفه و هماهنگی جهت تمامی مراحل کار را به عهده گرفته و علاوه بر آزاد گذاشتن وقت شما کیفیت انجام کار را نیز تضمین کنند.